Російські льотчики намагаються замести сліди злочинів в Україні, розвідка оприлюднила їхні імена

Російські окупанти почали усвідомлювати, що за вчинені злочини їм доведеться відповідати на міжнародному трибуналі. Тому вони збирають документальні підтвердження отриманих ними наказів від вищого військового командування. Про це повідомили в Головному управлінню розвідки МОУ, передають Патріоти України.

Там зазначають, що такі дії не допоможуть уникнути покарання, адже всі причетні до злочинів проти народу України будуть притягнуті до відповідальності.

Зокрема, нищити будь-які докази участі у вбивстві мирного населення намагаються російські льотчики. За допомогою хабарів вони прибирають відомості про себе з бойових наказів та розпоряджень.

Проте такий підхід не допомагає, адже українська розвідка продовжує збирати особисті дані всіх воєнних злочинців РФ. Наприклад, 14 серпня на сайті ГУР зʼявилася інформація щодо командного складу 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку (Шайковка, Калузька обл.), 121-го важкого бомбардувального авіаційного полку (Енгельс, Саратовська обл.), 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (Енгельс). Особовий склад цих підрозділів був залучений до бомбардування мирних міст та сіл України з літаків Ту-22М3 та Ту-160.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...