Російські МНСники у розпачі через потужну пожежу на полях: Вогонь може перекинутися на будинки і АЗС Ростовської області (відео)

У РФ чергова "бавовна". Цього разу горить і палає в Ростовській області, яка знаходиться на кордоні країни-агресора з Україною. Серйозна пожежа може перекинутися на житлові будинки і заправки. Про це у своєму Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що Ростовська область є регіоном РФ, який найближче розташований до Маріуполя. Що стало причиною пожежі, Андрющенко не повідомив. Однак він натякнув, що чергова "бавовна" в РФ могла статися не просто так і зовсім не випадково.

"Палають поля. Палають так, що полум'я вже загрожує перекинутися на житлові квартали і заправки. МНС не в змозі погасити. Враховуючи професіоналізм мнсників на Росії, тактика вогняного опору Маріуполя точно вірна. Тут, на жаль - не ми. Але, це не точно", - написав він.

У російському МНС вже заявили, що серйозну пожежу нібито вдалося розбити на три ділянки. Причиною загоряння в РФ назвали "аварійний режим роботи ліній електропередач".

"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:56

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фак...

ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:55

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазн...