
На Донбасі в четвер, 9 липня, озброєні формування Російської Федерації скоротили кількість обстрілів, всього один раз порушивши режим припинення вогню. За поточну добу втрат у рядах Об'єднаних сил немає. Про це у Facebook повідомила прес-служба ООС, передають Патріоти України.
Уточнюється, що терористи відкрили вогонь із мінометів 82-го калібру і протитанкового ракетного комплексу поблизу Новотошківського, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".
"Військовослужбовці Об'єднаних сил продовжують надавати допомогу в ліквідації пожежі та її наслідків на Луганщині. Задіяна необхідна кількість особового складу і близько 60 одиниць техніки", – сказано в повідомленні.
У штабі Операції Об'єднаних сил додали, що на ділянках розведення №1, №2 та №3 режим "Тиша" дотримувався, а ситуація на Донбасі залишається контрольованою.


Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...