Російські офіцери почали розстрілювати своїх солдатів, щоб змусити їх наступати на Україну

Командири солдатів армії РФ не можуть підняти бойовий дух свої підлеглих і навіть вдаються до вбивства. Про це свідчить листування командира полку загарбників, який воює під Ізюмом на Харківщині, яку викрила і оприлюднила СБУ, передають Патріоти України.

"Мої почали дуже боятися. Всі безсилі. Ні морально підняти їх не можу, ні фізично. Навіть розстрілюю", - скаржиться окупант. У голосових повідомленнях окупант детально розказує, як йому надокучила війна і як він невдоволений "новим поповненням".

"Тут всі деморализовані повністю. В ротах залишилось по 10-15 людей у кращому випадку. На доукомплектування відправили молодих, приблизно 60 осіб… З них половина - боягузи, бл*дь, панікери", – розповідає він.

Зрештою, зізнається, що такі ж настрої і в офіцерів. Тому окупант живе мріями про повернення додому. "Додому: дітей, дружину обійняти. А потім – до бл*дів! Щоб було багато-багато, куча бл*дів, і більше нічого не хочется", – сказав росіянин.

В СБУ зазначили, що маючи такі "сімейні" цінності – не дивно, що окупанти чинять звірства в Україні. "Але вони відповідатимуть за все", - підсумували у спецслужбі.

Обстріли не припиняться? Експерт назвав кількість ракет, яку Росія може виготовляти на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 11:59

Росіяни вичерпали значний запас ракетного озброєння, але їм вдалося налагодити виробництво попри санкції. Окупанти можуть виробляти 50-70 ракет на місяць. Про це в ефірі "КИЇВ24" розповів полковник запасу ЗСУ Роман Світан, передають Патріоти України. ...

Довго думав? "Найкращий спосіб": Гладков заявив, що для припинення "бавовни" у Бєлгородській області потрібно захопити Харківщину

понеділок, 29 травень 2023, 11:50

Губернатор Бєлгородської області Росії В'ячеслав Гладков вважає, що "найкращим вирішенням проблеми" обстрілів його регіону могло б стати захоплення окупантами Харківської області України. Однак він не дав прямої відповіді на запитання, чи під силу війс...