Російські офіцери почали розстрілювати своїх солдатів, щоб змусити їх наступати на Україну

Командири солдатів армії РФ не можуть підняти бойовий дух свої підлеглих і навіть вдаються до вбивства. Про це свідчить листування командира полку загарбників, який воює під Ізюмом на Харківщині, яку викрила і оприлюднила СБУ, передають Патріоти України.

"Мої почали дуже боятися. Всі безсилі. Ні морально підняти їх не можу, ні фізично. Навіть розстрілюю", - скаржиться окупант. У голосових повідомленнях окупант детально розказує, як йому надокучила війна і як він невдоволений "новим поповненням".

"Тут всі деморализовані повністю. В ротах залишилось по 10-15 людей у кращому випадку. На доукомплектування відправили молодих, приблизно 60 осіб… З них половина - боягузи, бл*дь, панікери", – розповідає він.

Зрештою, зізнається, що такі ж настрої і в офіцерів. Тому окупант живе мріями про повернення додому. "Додому: дітей, дружину обійняти. А потім – до бл*дів! Щоб було багато-багато, куча бл*дів, і більше нічого не хочется", – сказав росіянин.

В СБУ зазначили, що маючи такі "сімейні" цінності – не дивно, що окупанти чинять звірства в Україні. "Але вони відповідатимуть за все", - підсумували у спецслужбі.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...