Російські офіцери вже тікають з Кремінної, як тікали з Лиману, - глава Луганської ОВА

Російські офіцери почали тікати з Кремінної в Луганської області. У населеному пункті залишилися лише мобілізовані "лднрівці". Про це розповів голова Луганської ОВВА Сергій Гайдай у новому випуску програми "Аргумент", передають Патріоти України.

"Кремінна - це дуже зручний плацдарм. Звідти можна йти в бік Рубіжного, на Старобільськ. Якщо тут закріпитися, то далі можна розвивати наступ в будь-якому напрямку. Але багато чого залежатиме те того, що зроблять росіяни. У Кремінній вони мінують все - під'їзні дороги, а також розкидають "пелюстки", які розраховані на відрив кінцівок", - розповів Гайдай.

При цьому він зазначив, що окупантів у Кремінній за кількістю багато, але це щойно мобілізовані так звані "ЛНРівці". "У них офіцери біжать, так було і в Лимані. Вони просто втекли і залишили велике угруповання, яке не знала, що робити", - підсумував глава Луганської ОВВА.

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...