
Російська армія обстріляла з "Градів" дитячий будинок у м. Ворзель Київської області, у якому перебувало 50 дітей. Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова.
Дослівно: "Під час ведення бойових дій військовослужбовцями Російської Федерації допущено влучання уламків від, ймовірно, систем залпового вогню "Град" в одне з приміщень дитячого будинку у м. Ворзель Київської області, у якому перебувало 50 дітей", написала очільниця ГПУ у Facebook.
Постраджалих внаслідок обстрілу немає, оскільки на момент влучання уламку діти та персонал дитячого будинку перебували в інших приміщеннях.
"Наразі дітей з дитячого будинку не евакуювано, на території дитячого будинку бомбосховища чи підвальні приміщення відсутні. За втручанням прокуратури вживаються заходи щодо їх евакуації", - зазначила Венедіктова.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...