Російські найманці від початку доби 16 листопада дев'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, чотири з яких з використанням забороненого озброєння. Внаслідок ворожих обстрілів один український військовий отримав поранення. Про це інформують у штабі Об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.
Обстріли зафіксовані поблизу Мар'їнки, Причепилівки, Новотошківського, Травневого, Новоолександрівки, Новозванівки та Муратового.
Стріляли окупанти з мінометів калібру 82 мм та 120 мм, автоматичних станкових гранатометів, артилерії калібрів 122 мм і 152 мм, гранатометів різних систем, великокалібернихкулеметів та іншої стрілецької зброї.
Крім того, на Луганщині зафіксували проліт безпілотного літального апарату, ймовірно типу "Орлан-10", з перетином лінії зіткнення.
"Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїну надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан його здоров’я – задовільний", - розповіли у штабі.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....