Російські окупанти на Луганщині обстріляли хімічне підприємство "Азот", загинуло 4 людей

Російські окупанти там вбили чотирьох людей. Ще одного чоловіка вбили у центрі Сєвєродонецька. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

Гайдай зазначив, що загарбники спрямували усі свої сили на захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська, проте у них на цих напрямках за три місяці немає особливих успіхів. А тому росіяни влаштували терор проти місцевих жителів: вони масово обстрілюють місця скупчення людей.

"Сьогодні зранку росіяни знов відкрили вогонь по території об’єднання "Азот", де, про це відомо всім, облаштовані декілька бомбосховищ. Як наслідок, загинули чотири людини.

Ще одного жителя було тяжко поранено в центральній частині міста. Його швидко доставили до гуманітарного штабу і почали надавати допомогу, але поранення виявилось несумісним із життям", - написав Гайдай.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...