
Російські окупанти там вбили чотирьох людей. Ще одного чоловіка вбили у центрі Сєвєродонецька. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
Гайдай зазначив, що загарбники спрямували усі свої сили на захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська, проте у них на цих напрямках за три місяці немає особливих успіхів. А тому росіяни влаштували терор проти місцевих жителів: вони масово обстрілюють місця скупчення людей.
"Сьогодні зранку росіяни знов відкрили вогонь по території об’єднання "Азот", де, про це відомо всім, облаштовані декілька бомбосховищ. Як наслідок, загинули чотири людини.
Ще одного жителя було тяжко поранено в центральній частині міста. Його швидко доставили до гуманітарного штабу і почали надавати допомогу, але поранення виявилось несумісним із життям", - написав Гайдай.
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...