
У Херсонській та Миколаївській областях ворог безуспішно намагався поліпшити тактичне положення у бік Миколаєва. Про це повідомив прес-секретар оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, передають Патріоти України.
За даними командування, загальні втрати ворога за добу на цьому напрямку склали 49 осіб та 14 одиниць техніки, з яких 6 – броньованої, 3 автомобільної, 3 одиниці ракетно-артилерійського та протиповітряного озброєння, а також техніка тилу. Разом з тим в районі Молодецького і Великої Олександрівки подвійним попаданням знищено ворожі склади боєприпасів.
"Тим часом у центрі Херсона, на площі Свободи, російські окупанти закидали світлошумовими та газовими гранатами проукраїнських мітингувальників. Є поранені та затримані. Але херсонці навіть крізь дим і біль скандували: "Херсон – це Україна!". Окупаційна влада хоч і намагалася прискорити референдум, але реалізація підступного плану все не вдається", - зазначив Назаров.
Крім того, він додав, що посилення напруги створюється і на південно-західному кордоні України. "Триває вплив російської пропагандистської машини на уряд самопроголошеної "ПМР". Здійснюються провокації з вибухами та стріляниною, системно організовані інформаційні вкидання про ракетну атаку, загрозу теракту з боку України", - розповів прес-секретар ОК.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...