
"О 12:34 у Щасті внаслідок обстрілу з тимчасово непідконтрольної території, сталося влучання снаряду в трансформатор на території ТЕС з подальшим загорянням, розливом мастила та перекиданням вогню на сусідній трансформатор", - йдеться в повідомленні.
Для ліквідації пожежі після припинення обстрілів направили 12 одиниць спецтехніки до ТЕС. Обстріли у місті ведуться і по житлових будинках, заявив керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. "Сьогодні і в дахи поприлітало в багатоквартирні будинки, і кулі 12,7 калібру прилітали", - сказав Гайдай.
Інтенсивні обстріли з боку сепаратистів направлені на руйнування інфраструктури для сіяння паніки серед цивільних, наголосив Гайдай. "Вчорашній обстріл ТЕС, коли перебили вхід і вихід нашої електромережі, плюс сьогоднішній обстріл і пошкодження трансформаторів говорять про те, що вони навмисно руйнують інфраструктуру, щоб створити там паніку", - сказав він.
Додав, що місцева влада визначила місця укриття і за необхідності готова евакуювати людей.
«Горять уже три трансформатори, із загрозою пожежі ще на трьох, а обстріли не припиняються», - йдеться у вечірньому повідомленні Інсайдер UA.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...