
У тимчасово окупованому Херсоні російські війська почали стягувати артилерійські позиції. Озброєння та снаряди окупанти концентрують у мікрорайоні Острів. Також активне накопичення ворожих військ розпочалося в інших населених пунктах регіону. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо.TV" розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, передають Патріоти України.
За його словами, російські окупанти також накопичують живу силу та артилерію у Новій Каховці та селищі Козацьке поблизу Каховської гідроелектростанції.
"У Херсоні є район Острів, там і промислова зона, є і житловий масив. На промисловій частині вони починають розчищати промислові бази, готуючись для скупчення артилерійських снарядів, гармат. Роблять артилерійський форпост саме в Херсоні. Вони там продовжують скупчення своїх військ та артилерії Вони накопичують війська у Новій Каховці, у Козацькому біля Каховської ГЕС", – розповів Хлань.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...