Російські окупанти поранили трьох захисників України. Бійці ЗСУ відповіли

Збройні формування Російської Федерації в черговий раз відкрили вогонь по позиціях військовослужбовців ООС на Донбасі. В результаті обстрілів отримали поранення троє українських захисників, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу ООС.

Так, з початку доби, 17 листопада, з боку бойовиків зафіксовано дев'ять порушень режиму припинення вогню, сім з яких із застосуванням забороненого озброєння.

Один з ворожих обстрілів був виявлений в напрямку Невельського. Окупанти відкривали вогонь з мінометів калібру 120 мм.

У районі Новоолександрівки проросійські найманці здійснили обстріл з мінометів калібру 120 мм і станкових протитанкових гранатометів.

При цьому недалеко від Золотого-4 окупаційні війська обстріляли українські позиції двічі, застосовуючи міномети калібру 120 мм і станкові протитанкові гранатомети.

Поблизу населених пунктів Кряківка та Причепилівка ворожі війська здійснили обстріл з артилерії калібру 152 мм.

Водночас у бік Кримського окупанти вели вогонь з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.

Крім того, українські позиції біля Маринки потрапили під обстріл з мінометів калібру 82 мм.

Також в Луганській області зафіксовано проліт безпілотника з перетином лінії зіткнення.

"В результаті ворожих дій троє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення. Воїнам надано медичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан здоров'я поранених - задовільний", - йдеться в повідомленні.

У штабі додали, що військові відкривали вогонь у відповідь і змусили бойовиків припинити обстріли.

Нагадаємо, за минулу добу, 16 листопада, 13 разів порушили "тишу" на Донбасі. Внаслідок обстрілів постраждав військовий.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...