Російські окупанти розгорнули в Криму С-400 "полякати НАТО"

Для захисту позицій своєї "чудо-зброї" росіяни не знайшли нічого краще, аніж комплекс "Панцырь", котрий провалився за підсумками кампаній у Лівії та Нагорному Карабаху.

Позиція російських ЗРК С-400, фото ілюстративне

Паралельно з навчаннями "Запад-2021", котрі відбуваються за участі Білорусі на півночі Європи, РФ намагається демонструвати військову активність і на півдні Європи, зокрема – в акваторії Чорного і Середземного морів, зокрема на території окупованого Криму, зазначають Патріоти України.

Окремі російські ЗМІ стверджують, що зараз ВМФ РФ у Середземному морі зосередив одразу п’ять дизель-електричних субмарин проекту 636.6, що можуть нести сумарно до 30 крилатих ракет "Калибр".

А тепер РФ, схоже, вирішила продемонструвати "міць" своєї протиповітряної оборони в окупованому Криму.

Прес-служба російського Міноборони написала, що на захопленому півострові відбулись навчання розрахунків зенітно-ракетних комплексів С-400.

За сценарієм навчань, розрахунки мали провести згортання своїх ЗРК та виконати марш у визначені позиційні райони, провести розгортання в новому районі, та відпрацювали алгоритм дій при наближенні авіації противника. При цьому розрахунки С-400 реальних бойових пусків не виконували, лише – "електронні".Розрахунки комплексів С-400 демонструють готовність до стрільби та виконують "електронні пуски", ілюстративне фото з відкритих джерел

Цікаво, що за задумом навчань, захист позицій С-400 від можливої атаки ракет противника вручили своїм зенітним гарматно-ракетним комплексам "Панцырь", котрі по суті безсилі проти повітряних цілей з малою ЕПР. Мова не лише БПЛА, але й про кероване ракетне озброєння також.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...