
Російські окупанти відкрили вогонь по жителю Торського у Донецькій області, який їхав на велосипеді. Через деякий час українські військові знайшли цих окупантів та знищили їх. Про це у вівторок, 22 липня, повідомили бійці 63 окремої механізованої бригади ЗСУ у Telegram, передають Патріоти України.
Як видно з опублікованого відео, окупанти стріляють у цивільного, а потім підходять до нього та здійснюють ще кілька пострілів. Бійці 63 бригади зазначили, що усіх трьох росіян швидко знайшли та ліквідували. Окупантів ліквідували пілоти дронів та артилеристи.
«Те, що росіяни — вбивці та виродки, вже давно не секрет. Але не часто вдається зняти їхні нелюдські вчинки в прямому ефірі. Цього разу вдалося — кацапи в Торському розстріляли цивільного, причому абсолютно свідомо, з добиванням», — розповіли військові. За даними карти DeepState, лінія фронту наблизилась до Торського на відстань близько 3 кілометрів.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...