
Російські окупанти так швидко тікали із захопленої Харківщини, що "забули" своїх гауляйтерів. Зрадники України змушені були самостійно тікати в бік російського кордону. Про це сказав лідер добровольчого підрозділу "Хартія" Всеволод Кожем'яко в ефірі "1+1" в рамках телемарафону, передають Патріоти України.
"Ми зустрічали там людей, виглядало так, що ті, хто хоче жити в РФ вже залишили ці населенні пункти, а ті, хто залишився, той за Україну. В одному із населених пунктів до нас вийшла родина - чоловік та жінка. Їхній син служить у ЗСУ і вони поспілкувались з нами. Ті, хто залишився, вони раді. Просто люди дуже виснажені, вони психологічно втомлені, їм тяжко радіти, вони просять не залишати їх і пропонують навіть ночувати у них", - пояснив військовий.
Всеволод Кожем'яко розповів, що російські окупанти не повідомили колаборантів про свій відступ, а тому ті поспіхом тікали.
"Дуже багато гауляйтерів вже стоять у черзі на виїзд. Російські військові не попередили колаборантів, що тікатимуть вночі. Зрадники зранку бігли за ними. Когось впіймали, когось - ні. Поліція та СБУ шукатимуть колаборантів. Про них повідомляє і місцеве населення", - пояснив доброволець.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...