Російські окупанти у Сєвєродонецьку знімають пропагандистські сюжети з людьми, які ховалися на "Азоті", - мер

Російські війська повністю захопили Сєвєродонецьк Луганської області, повідомив 25 червня в ефірі загальнонаціонального телемарафону мер міста Олександр Стрюк. Запис його увімкнення опублікував у Telegrаm голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай та описав ситуацію загалом, передають Патріоти України.

"Росіяни окупували Сєвєродонецьк, наші військові відійшли на більш підготовлені позиції. Окупанти призначили якогось "коменданта" міста, він намагається зібрати якийсь "актив". Людям, які більше трьох місяців ховались в укриттях [заводу] необхідна психологічна допомога, однак росіяни, скориставшись їхнім станом, одразу почали знімати пропагандистські сюжети", – ідеться в повідомленні.

За даними Стрюка, виїхати з Сєвєродонецька зараз можна лише в бік окупованої території. Він зазначив у телеефірі, що допомогу Сєвєродонецьку з підконтрольної Україні території передати неможливо, але в лікарні міста є мінімальний запас ліків – для екстрених випадків, для надання першої невідкладної медичної допомоги.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...