Російські окупанти вранці 26 червня смертельно поранили українського воїна


Ворог продовжують порушувати режим припинення вогню на лінії зіткнення. За добу, 25 червня, позиції українських військових обстрілювали 12 разів, також обстріли продовжилися сьогодні вранці, в результаті чого загинув український воїн, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба штабу ООС.

У районі Водяного на Приазов'ї, ворог тричі обстрілював позиції Об'єднаних сил з мінометів 120-го калібру, гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

В районі Золотого-4 російські найманці вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів, а біля Авдіївки - з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У бік Гранітного окупанти відкрили вогонь з мінометів 120-го калібру. А в районі Пісків бойовики тричі обстрілювали позиції ООС з мінометів 82-го калібру, станкових протитанкових, ручних протитанкових і підствольних гранатометів.

Біля Майорська ворог бив по українських воїнах зі станкових протитанкових, ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У районі населених пунктів Катиринівка та Авдіївка були зафіксовані прольоти ворожих безпілотних літальних апаратів типу "Орлан-10" з перетином лінії розмежування.

"БПЛА противника вчасно подавилися засобами РЕБ", - йдеться в повідомленні.

Бойових втрат і поранень серед українських військових за 25 червня немає, проте росіяни сьогодні вранці смертельно поранили українського воїна. Окупанти відкрили вогонь в районі селища Піски і тричі обстріляли позиції ООС з мінометів 120-го калібру і станкових протитанкових гранатометів.

"В результаті обстрілу один український військовий отримав осколкове поранення несумісне з життям", - йдеться в повідомленні.

На ворожі обстріли наші військові відповідали взаємністю.


Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...