Російські окупанти висувають важке озброєння на позиції, артилерію облаштовують у житловій забудові населених пунктів Донбасу, - ОБСЄ

Військовий злочинець Путін знов бере у заручники жінок і дітей, прикриваючи своїх вояків "живим щитом"

Фото: ОБСЄ помітила важку техніку на окупованій території (Getty Images)

Спостерігачі з організації з безпеки і співробітництва в Європі зафіксували на окупованих територіях Донбасу важку військову техніку. Вдалося з'ясувати, що російські окупанти розміщують танки, гармати і великокаліберні гаубиці на своїх полігонах і поблизу житлових районів. Про це йдеться у звіті ОБСЄ за 31 липня, зазначають Патріоти України.

За лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання, безпілотник ОБСЄ зафіксував 61 танк, 20 гаубиць, 6 протитанкових гармат на двох полігонах в непідконтрольних уряду районах Луганської області.

З них 22 танки (Т-64 - 15 од., Т-72 - 7 од.) окупанти розмістили в районі селища Круглик. Ще 39 танків (Т-64 - 23 од., Т-72 -16 од.) безпілотник помітив в районі Мирного біля Луганська.

Також повідомляється про 8 самохідних гаубиць ("Гвоздика", 122 мм) і 12 буксируваних ("Жаба", 122 мм), а також 6 протитанкових гармат (МТ-12" Рапіра", 100 мм) в Мирному.

Крім того, ОБСЄ помітила ознаки військової присутності і присутності військового типу в зоні безпеки в Будьонівському районі Донецька. Там команда СММ бачила 14 бойових броньованих машин. Серед них 12 бронетранспортерів різних видів (БТР-70 - 2 од., БТР-80 - 2 од., МТ-ЛБ - 8 од.), одна траншейна машина і БТС-4а.

Також повідомляється про міну 120 калібру, що не розірвалася, в районі шахти "Жовтневої". Її засікли камери ОБСЄ.

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...

Для нього "епоха бідності" закінчилася: "Слуга народу" прийшов в Раду в дорогій "армійській" куртці (фото)

середа, 22 вересень 2021, 12:59

Народний депутат України від фракції партії "Слуга народу" Олександр Кабанов з'явився в зал Верховної Ради в досить специфічній і відносно дорогій куртці. Парламентарія зняв фотокореспондент Роман Пєтушков, повідомляють Патріоти України. Так, Кабанов п...