
Очільник Славутича Юрій Фомічев сказав, що окупанти 27 березня о 15:00 поїхали з міста. Він зазначив, що вони виконали роботу, яку планували, передають Патріоти України.
Фомічев записав відеозвернення. Він розповів, що гуманітарна допомога для Славутича обмежена, але її продовжують надавати. "Вони виконали свою роботу, яку хотіли зробити, перевірили місто. Сьогодні вони завершили це робити і виїхали за межі міста. У місті наразі їх немає. Ми самотужки розв'язуємо свої проблеми", – сказав мер.
Російські вбивці вимагали, щоб у Славутичі не було поліції. Фомічев сказав, що Нацполіція поїхала з міста 25 березня. Наразі у Славутичі патрулюють ветерани МВС з іменною зброєю.
"Долучаємо наших почесних міліціонерів, щоб вони нам допомогли. Ті, хто мають іменну зброю, хто знає, як працювати – формуватимемо свій орган правопорядку. Можливо, попрацюємо з тим, щоб повернулася Нацполіція у форматі охорони правопорядку", – сказав Фомічев.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....