Російські окупанти "забуксували" біля Покровська: Кинули в бій основні сили, але енергії вже не вистачає, - речник ОСУВ "Хортиця"

Російські окупанти біля Покровська (Донецька область) дещо "забуксували", інтенсивність їх штурмових дій трохи знизилася, але залишається високою. Про це сказав в ефірі телемарафону речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Віктор Трегубов, передають Патріоти України.

Він наголосив, що ворог продовжує спроби обійти та охопити місто з півдня та південного заходу.

"Вони "забуксували", інтенсивність їх штурмових дій дещо знизилася, але залишається високою. Опір для них достатньо сильний, але їх амбіції залишаються – охопити Покровськ із заходу, перерізати траси, які ведуть до нього і залишити околиці без постання, точніше обмежити це постання, бо всі шляхи перекрити не зможуть", - зазначив Трегубов.

За його словами, окупанти кинули в бій основні свої сили, там кількість боєзіткнень співставна з усім іншим фронтом.

Він наголосив, що зараз в росіян немає настільки великої переваги в силі і техніці, як дозволяла б їм ефективно, без тризначної чи чотиризначної кількості втрат на добу, без "буксування" вести активні наступальні дії.

"Зараз ситуація трішки нагадує боксерських поєдинок, коли доходить до 10 тайму – обидва боксери втомилися, але той, що активніше атакував і наступав на початку, він втомився дещо більше. Бо в нього вже енергії не вистачає і він починає виснути на своєму супротивнику", - зазначив Трегубов.

Також наголосив, що удари по нафтопереробних підприємствах і аеродромах в Росії дуже допомагає, бо є зменшення застосування авіації.

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...