Російські олігархи почули? Пєсков заявив, що в Лондоні "збирається вся шваль, яка крала гроші"

У Лондоні останні 20 років збирається "вся шваль, яка десь накрала гроші", заявив прес-секретар президента країни-терориста Дмитро Пєсков. Також він назвав цих росіян "почесними крадіями", а британську столицю – "оазисом для злочинців", передають Патріоти України.

Цікаво, що Лондон завжди був популярним місцем для залучення капіталу фірмами із РФ, його навіть стали називати "Лондонградом". Саме в цьому місті до введення санкцій Британії проживало більшість олігархів, близьких до Путіна.

"Накрав грошей – в Лондон. Пошана та повага, почесний злодій, сидиш, витрачаєш накрадені гроші. Видавати ніхто не збирається, співпрацювати з нашими правоохоронними органами ніхто не збирається", – заявив Пєсков у ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 1" 3 квітня.

"Лондонград" та путінські багатії в Англії

Великобританію в ЗМІ давно вже називають "пральною для брудних російських грошей". В англійській столиці проживає та зберігає свої активи велика кількість російських олігархів. Також Британія відома і корупційними розслідуваннями, судовими провадженнями, пов'язаними з РФ.

До рейтингу найбагатших людей Великобританії до війни входило багато мільярдерів із Росії. За даними The Times, до топ-20 найбагатших входили Алішер Усманов (6 місце рейтингу), Роман Абрамович (8), Михайло Фрідман (11) та Герман Хан (20).

У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:42

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога. Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдав...

"Ми маємо сказати цим туристам чітке "ні": Глава МЗС Литви закликав країни ЄС зупинити дію довгострокових віз росіян до закінчення війни

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:28

Міністр закордонних справ Литви Габрієлюс Ландсбергіс заявив, що країни Європейського Союзу, які продовжують видавати росіянам туристичні візи, "ігнорують усі звірства, здійснені щодо українців". Він закликав знайти спільне та ефективне рішення, щоб об...