Російські олігархи влаштували демарш Путіну: Опозиціонер РФ вказав на загрозу для диктатора - "хитання" вже почалися

Велика кількість найбільших бізнесменів РФ вийшли з Російського союзу промисловців та підприємців, чим влаштували демарш диктатору Володимирові Путіну. Про це розповів опозиційний російський політик Геннадій Гудков, передають Патріоти України.

Гудков стверджує, що кремлівські еліти готують собі запасний аеродром у Центральній Африці на випадок повного провалу. Там вони собі готують "схованку" із золотом і діамантами, щоб при нагоді пережити важкі часи.

"От реально тривожний дзвінок для Путіна пролунав 16 березня, коли безпосередньо перед черговим з'їздом Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) стало відомо, що з РСПП вийшли 16 із 20 найбільших підприємців Росії. Вони написали заяви, мотивувавши своє рішення тим, що у них є на те серйозні причини, оскільки вони взагалі вийшли із бізнесу", – розповів опозиціонер.

На його думку, такий крок великого бізнесу є дуже показовим. Адже ще рік тому бізнесмени билися між собою, щоби потрапити до списків запрошених, а тут такий демарш.

Гудков зауважив, що від Путіна тікають "серйозні люди", які не хочуть, щоб їх пов'язували з диктатором. "Тут ці 16 персон виявили рішучість, розуміючи, що вони обирають між двома поганими варіантами: йти на "фронду", розуміючи, що на тебе зараз буде накат або залишатися разом із Путіним, який для всього світу став військовим злочинцем. Вони обрали перше. Але це було ще до рішення Міжнародного кримінального суду видати ордер на арешт Путіна", – сказав він.

Опозиціонер не виключає, якби рішення МКС було б озвучене до з'їзду РСПП, з нього вийшли б усі 20 великих бізнесменів.

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...

Використовують спецтехніку: ЗСУ розміновують територій перед початком контрнаступу, - The Washington Post

субота, 3 червень 2023, 11:22

Українські сапери вже кілька тижнів проводять роботу з розмінування територій перед можливим початком контрнаступу. Про це інформує видання The Washington Post з посиланням на українських військових, передають Патріоти України. "Як і Росія, Україна вст...