Російські пропагандисти придумали Суровікіну легенду про батька, що "збивав американців", але щось пішло не так

У РФ пропагандисти видали льотчика Володимира Суровікіна, який героїчно загинув у 1966 році, за батька командувача путінської армії генерала Сергія Суровікіна. Проте гарну легенду про "батю Суровікіна, який збивав американців", викрив справжній родич військового, передають Патріоти України.

Так, пропагандист Олександр Сладков написав фейк, бажаючи додати авторитету "генералові Армаггедону". На це звернув увагу Володимир Масич – справжній правнук Володимира Суровікіна.

Масич підтвердив, що його родич був героєм, він збив кілька літаків, брав участь у Другій світовій, а потім – у Корейській війні. Загинув льотчик Суровікін, коли відвів свій літак від населених пунктів та врятував мирних жителів, проте сам катапультуватись не встиг.

Однак, поділився чоловік, дружина його прадіда була полячкою і у них була лише одна дочка, яка й стала бабусею Масича. Синів у пари не було і до путінського генерала Суровікіна їхня родина не має жодного стосунку. "Проблема в тому, що ми не знаємо, хто такий Сергій Суровікін. Можливо, на Далекому Сході щось наплутали. Ми маємо надію, що це помилка", – розповів Масич.

Прабабуся Масича після загибелі чоловіка в 1966 році переїхала з дочкою в західну частину Білорусі, де прожила все життя і померла в 2014 році.

Також примітно, що Масич виступає проти кровопролитної війни РФ в Україні. З огляду на це він попросив не робити подвиг прадіда частиною "красивої історії" і тим більше не робити його учасником війни в Україні, "яка принесла лише горе та страждання сотням тисяч людей".

Вороги нікуди не поділися: У Генштабі назвали міста, де зараз найгарячіше

середа, 29 березень 2023, 19:28

В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар'їнка Донецької області. Підрозділи Сил оборони відбили 48 атак противника на зазначених напрямках. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведен...

Моравецький запустив "виробничий маятник" для артилерії ЗСУ - Польське радіо

середа, 29 березень 2023, 19:15

Уряд Польщі вирішив прискорити виробництво артилерійських боєприпасів для посилення власного сектору оборони, а також для відправки військової допомоги Україні. Відповідне рішення Варшава прийняла на рівні Національної програми в четвер, 29 березня. Пр...