Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін у 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України.

Його пропагандист побачив у зверненні диктатора до радянського народу, яке було написане ним від руки на аркуші паперу. Лист датований 3 липня 1941 року. "Дуже символічно зараз виглядає знак Z", – сказав російський журналіст.

Потім він додав, що раніше на письмі схожим символом позначали початок абзацу. Зазначимо, що літери Z, V та O стали символами повномасштабного вторгнення РФ до України. Окупанти малюють їх на своїй техніці, носять шеврони з ними на одязі та на головних уборах, а російські патріоти, які підтримують війну проти українців, наносять цю символіку буквально на все, на що у них вистачає фантазії.

Нагадаємо: раніше російській пропагандистці Маргариті Симоньян відмовили у виданні збірки "фронтової поезії". Причиною відмови стала наявність літери Z у назві збірки. "Це, звичайно, вирок. Нам усім", – обурювалася Симоньян.


Білий дім все ще не відкидає лінії Саллівана: "США не надаватимуть Україні винищувачі F-16", – Байден

вівторок, 31 січень 2023, 5:58

Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що США не планують відправляти винищувачі F-16 в Україну. . Про це написав у Twitter журналіст української служби "Голосу Америки" Остап Яриш. . "На запитання нашої журналістки Юлі Ярмоленко чи нададу...

Макрон приємно здивував позицією щодо поставки винищувачів Україні

вівторок, 31 січень 2023, 5:45

Президент Франції Еммануель Макрон не виключив постачання винищувачів Україні, повідомляє BFM TV. На запитання про можливі поставки винищувачів в Україну під час свого візиту до Гааги Макрон відповів, що "в принципі, нічого не заборонено". Але, на думк...