Російські пропаг*дони радо потирають руки: Фокін зробив скандальну заяву про причини війни на Донбасі

Перший заступник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Вітольд Фокін заявив, що причиною війни на Донбасі стало мовне питання, а "мовний закон" нібито суперечить Конституції. Про це він заявив в інтерв'ю "Українському радіо", передають Патріоти України.

"З чого починався конфлікт на Донбасі? Попередня влада пообіцяла людям, що будуть послаблення у використанні державної мови. Що їм буде дозволено проводити ділові зустрічі, вести документацію і т.д. російською мовою. Я не бачу в цьому нічого страшного", - сказав він.

Він додав, що мовна політика чинної в Україні влади нібито "не збігається з думкою переважної більшості людей". "Не зважаємо ані з думку Венеціанської комісії, ані на думку міжнародного співтовариства, ані на думку переважної більшості людей. Згідно з офіційною статистикою, третина населення України розмовляє російською мовою. А якщо враховувати практику, то практично переважна більшість розмовляє російською", - говорить він.

Фокін також висловив думку, що чинний в Україні закон про українську мову як єдину державну, приймали люди, а людям "властиво помилятися". Він додав, закон "суперечить Конституції".

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...