Російські прикордонники беруть участь у гібридному нападі на Естонію, - МВС країни

Російські прикордонники беруть участь у гібридній операції з нападу на східний кордон Європи за допомогою мігрантів. Про це заявив міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс у коментарі Reuters, передають Патріоти України.

За його даними, близько 30 мігрантів, переважно із Сомалі та Сирії, за минулий тиждень намагалися проникнути в Естонію з Росії через пункт пропуску в Нарві. Зазначається, що ніхто з них не попросив притулку і всіх їх повернули назад.

«На жаль, є багато ознак того, що в цьому замішані російські прикордонники і, можливо, інші відомства», — сказав Ляенеметс.

Естонський міністр наголосив, що Естонія підготувалася до закриття прикордонних переходів, якщо міграційний тиск з боку Росії зросте, а також до вжиття заходів щодо мігрантів, якщо вони спробують в'їхати за межі офіційних пунктів перетину кордону. «Відверто кажучи, триваючий міграційний тиск на східний кордон Європи — це гібридна операція», — додав він.

Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...