Російські спецслужби намагались у Києві підірвати українського розвідника: Виконавці постануть перед судом

Російські спецслужби намагались підірвати українського розвідника у Києві. Прокурори завершили розслідування замаху, який стався у квітні 2019 року, зазначають Патріоти України.

"Вказаний злочин організований співробітниками спецслужб Російської Федерації, а його безпосередніми виконавцями є громадяни РФ з числа колишніх працівників правоохоронних органів країни-агресора. Вони прибули до України, використовуючи завідомо підроблені паспорти громадян Киргизької Республіки", - йдеться у повідомленні.

Підозрювані та їхні захисники ознайомлюються з матеріалами досудового розслідування. Після цього обвинувальний акт передадуть до суду для розгляду по суті.

Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

"Главное событие Мюнхенской конференции по безопасности - расчехление путинских агентов", - Шуліпа

понеділок, 17 лютий 2020, 17:41

"Одним из информационных событий прошедших 14 февраля в Баварии на Мюнхенской конференции по безопасности стало распространение некого плана прекращения войны в Украине, сформулированного по инициативе представителей Российского совета по международным...

Хіти тижня. Політтехнолог одним реченням прокоментував вбрання дружини Зеленського на зустрічі із Папою Римським

понеділок, 17 лютий 2020, 17:30

Олена Зеленська на аудієнції постала в стриманому платті довжини міді чорного кольору з баскою. У суперечку втрутився відомий український політолог, експерт Олексій Голобуцький, який також відомий критикою політики Зеленського. Однак, втрутившись у суп...