Російські спецслужби знову почали дестабілізувати ситуацію в Придністров'ї, - Генштаб ЗСУ

В так званому Придністров'ї спецслужби Російської Федерації знову почали розхитувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні. У деяких містах Придністровської Молдавської Республіки, як зазначає пресслужба Генштабу ЗСУ, повідомляють про "мінуванння" так званих державних закладів, передають Патріоти України.

Про це йдеться у вечірньому зведення Генштабу ЗСУ 20 травня. "На Бессарабському напрямку російські спецслужби вживають заходів щодо дестабілізації ситуації в регіоні. Знову поширено інформацію про мінування об’єктів соціальної інфраструктури та так званих “державних” закладів у містах Тирасполь, Бендери, Дубоссари та Рибниця", - повідомили у ЗСУ.

Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.