Російські війська на правобережному півдні фактично у вогневому "мішку", - Жданов

Усе правобережне угрупування російських військ на півдні фактично знаходиться у вогневому "мішку". Про це в інтерв’ю ТСН розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Жданов погодився з висновками Інституту вивчення війни (США), що наступні кілька тижнів будуть вирішальними у боях на Херсонському напрямку.

"Ми сьогодні можемо виносити всю логістику, що впливатиме на боєздатність частин. Коли почнеться боєприпасний голод, паливно-мастильні матеріали закінчуватимуться, продовольство… Тоді це угрупування може втратити боєздатність. Тоді ми зможемо їм запропонувати або здатися у полон, або відступати", - зауважив експерт.

Одного-двох тижнів, на думку Жданова, достатньо, щоб знизити бойовий потенціал російських військ до ситуації залишення позицій.

Війна в Україні: актуальні дані

На Донбасі на двох напрямках тривають бої, окупанти намагаються йти в атаку, але військові відбивають ворожі штурми.

Противник вів наступальні бої у напрямках Спірне – Виїмка, Стряпівка – Соледар, Володимирівка – Соледар, Клинове – Бахмут, Вершина – Кодема. На зазначених напрямках підрозділи противника успіху не мали та відійшли. Тривають бої на напрямку Покровське – Бахмутське та Лозове – Первомайське.

"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:30

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України. Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати на...

Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:28

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України. Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як...