Російські війська на правобережному півдні фактично у вогневому "мішку", - Жданов

Усе правобережне угрупування російських військ на півдні фактично знаходиться у вогневому "мішку". Про це в інтерв’ю ТСН розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Жданов погодився з висновками Інституту вивчення війни (США), що наступні кілька тижнів будуть вирішальними у боях на Херсонському напрямку.

"Ми сьогодні можемо виносити всю логістику, що впливатиме на боєздатність частин. Коли почнеться боєприпасний голод, паливно-мастильні матеріали закінчуватимуться, продовольство… Тоді це угрупування може втратити боєздатність. Тоді ми зможемо їм запропонувати або здатися у полон, або відступати", - зауважив експерт.

Одного-двох тижнів, на думку Жданова, достатньо, щоб знизити бойовий потенціал російських військ до ситуації залишення позицій.

Війна в Україні: актуальні дані

На Донбасі на двох напрямках тривають бої, окупанти намагаються йти в атаку, але військові відбивають ворожі штурми.

Противник вів наступальні бої у напрямках Спірне – Виїмка, Стряпівка – Соледар, Володимирівка – Соледар, Клинове – Бахмут, Вершина – Кодема. На зазначених напрямках підрозділи противника успіху не мали та відійшли. Тривають бої на напрямку Покровське – Бахмутське та Лозове – Первомайське.

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...