Російські військкомати працюють цілодобово: Мобілізованих на війну відправляють без підготовки, - Генштаб ЗСУ

У Росії триває мобілізація для того, щоб їхнє населення гинуло в Україні. Військкомати там працюють днями і ночами. Таку інформацію повідомили у зведенні Генштабу ЗСУ на вечір 25 вересня. Цілодобово військкомати там працюють з 22 вересня, передають Патріоти України.

Ухилянтам погрожують

За інформацією наших військових, особам в Росії, які намагаються ухилитися від мобілізації погрожують кримінальною відповідальністю. Крім того, в Севастополі, що у тимчасово окупованому Криму, чоловікам призовного віку вручили близько однієї тисячі повісток.

"Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба буде проходити на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої "спеціальної операції", – повідомляє Генштаб.

Мобілізованих не готують до війни

Також наші військові повідомили, що командування російських окупаційних військ новоприбулих за мобілізацією військовослужбовців не готує до бойових дій.

Натомість одразу направляє на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, безпосередньо на лінію зіткнення. Як зазначили в Генштабі, це значно впливає на зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців противника та якість виконання ними обов'язків.

Колись про це знімуть пригодницький фільм: В СБУ розповіли, як їм вдалось проникнути у лави ССО РФ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:00

Речник СБУ Артем Дехтяренко на брифінгу щодо результатів розслідування диверсії на складах боєприпасів у Сватовому 2015 року заявив, що весь ланцюг причетних вдалося встановити завдяки агентурному проникненню у лави російських спецпризначенців. . Пряма...

Експрацівникам кримського СБУ повідомлено про підозру у держзраді та катуваннях громадянина України

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:50

Трьом колишнім працівникам Управління СБУ в АР Крим повідомлено про підозру у державній зраді, а також у катуванні й ув'язненні кримчанина. Про це повідомила прокуратура АРК та м. Севастополя. Повідомляється, що дії рідозрюваних кваліфіковано як поруше...