Російські військкомати працюють цілодобово: Мобілізованих на війну відправляють без підготовки, - Генштаб ЗСУ

У Росії триває мобілізація для того, щоб їхнє населення гинуло в Україні. Військкомати там працюють днями і ночами. Таку інформацію повідомили у зведенні Генштабу ЗСУ на вечір 25 вересня. Цілодобово військкомати там працюють з 22 вересня, передають Патріоти України.

Ухилянтам погрожують

За інформацією наших військових, особам в Росії, які намагаються ухилитися від мобілізації погрожують кримінальною відповідальністю. Крім того, в Севастополі, що у тимчасово окупованому Криму, чоловікам призовного віку вручили близько однієї тисячі повісток.

"Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба буде проходити на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої "спеціальної операції", – повідомляє Генштаб.

Мобілізованих не готують до війни

Також наші військові повідомили, що командування російських окупаційних військ новоприбулих за мобілізацією військовослужбовців не готує до бойових дій.

Натомість одразу направляє на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, безпосередньо на лінію зіткнення. Як зазначили в Генштабі, це значно впливає на зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців противника та якість виконання ними обов'язків.

Попереду складні часи: Через російські обстріли кияни можуть залишитися без тепла на всю зиму, - Кличко

субота, 3 грудень 2022, 7:56

Через російські обстріли української інфраструктури Київ може залишитися без теплопостачання до весни. Адже якщо опалення буде відключено на 24 години за 5 градусів морозу, доведеться зливати воду із систем опалення. У зв'язку із чим до весни подати во...

Знайомтесь, B-21 Raider: У США відбулась презентація найсучаснішого стратегічного бомбардувальника

субота, 3 грудень 2022, 7:49

Американська компанія Northrop Grumman представила стратегічний бомбардувальник B-21 Raider, який вважається найсучаснішим літаком Військово-морських сил США. . Літак представили на підприємстві компанії у місті Палмдейл штату Каліфорнія. . У пре...