
Російські окупанти кидали трупи своїх військових та навіть грабували їх. Натомість українські лікарі допомагали пораненим окупантам. Про це президент Зеленський повідомив в інтерв'ю турецькому каналу Habertürk, передають Патріоти України.
"Російські військові і є нацисти. Вони навіть не забрали трупів своїх та загиблих та поранених. Нікого. Вони їх не ховали. Вони бігли та знімали з трупів взуття, годинники та все, що на них було. І поранені російські військові, які залишались на дорогах, бо вони їх кидали, наші лікарі їх брали, завозили до лікарень та лікували.
Я був у лікарні, де перебували наші захисники, я нагороджував наших героїв. Там були три наші герої та один десантник окупаційної армії. І наші медики боролися за його життя. Це ставлення росіян до людей: вони, як нацисти прийшли вбивати нас, а своїх вони залишають гнити в землі", - наголосив президент.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...