Російські військові тепер працюють в Україні меншими групами зі значно "меншими" завданнями, - Міноборони США

Сьогодні Міністерство оборони США заявило, що російські військові перейшли до атак меншими підрозділами. А все тому, що опір українців досить потужний, а в окупантів проблеми з організацією. Зменшення масштабів дій окупаційної армії в Україні свідчить про те, що їхні амбіції стали скромними навіть у тактичному масштабі. Про це повідомляє Washington Post, спираючись на слова представника Пентагону, передають Патріоти України.

За словами представника американської оборони, для маневрування по полю бою російські командири зазвичай використовували тактичні батальйони, які налічують кілька сотень солдатів. Проте внаслідок тривалих боїв на сході України, зокрема, на Луганському та Донецькому напрямках, а також проблемами з організацією в росіян, вони змушені працювати меншими групами зі значно "меншими" завданнями. Тобто замість з'єднань по кількасот солдатів, наступальні дії проводяться групами від кількох десятків до сотні військових.

Зокрема змінилися і цілі ворога. Наприклад, раніше загарбники прагнули захопити міста або ж великі шматки територій, а зараз їх ледь хватає сил на окупацію сіл та перехрестя доріг.

Представник Пентагону підтвердив, що попри все, інші тактики росіян не змінилися. Мовиться про артилерійські бомбардування з наступними штурмами сухопутних військ. Зазначається, що вони були менш ефективними, оскільки війська не завжди маневрували разом з підтримкою танків та інших підрозділів.

"Російські війська досягли «відчутних успіхів» між південними містами Херсоном та Миколаєвом у напрямку до Чорного моря та на захід від Донецька, сказав чиновник, що, схоже, є спробою з'єднатися з військами, які застопорилися в регіоні", – зауважили у Міноборони США.

Натяк Кремлю?: Німецькій армії передали мішені у вигляді російських танків (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 22:14

Австралійська компанія GaardTech передала Збройним силам Німеччини повнорозмірні макети танків Т-72, Т-90 і російську "Армату". Про це повідомляється в Twitter компанії, передають Патріоти України. "GaardTech розгорнула перші роботизовані транспортні з...

Отримав посаду від окупантів: Ще один мер Куп'янська виявився колаборантом

неділя, 14 серпень 2022, 22:00

Екс-меру Куп’янська (Харківська область) Володимиру Демченко оголошено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у прес-службі Офісу генпрокурора, передають Патріоти України. За даними слідства, Демченко, який з 2010 по 2015 рік був ме...