"Російські військові в Криму смертники": Армія РФ на півострові буде в безвиході, - експерт

Країна-агресорка РФ не може застосовувати у Криму та на Донбасі однакову тактику ведення бойових дій. Так, якщо на Донбас Росія може перекинути значну кількість військових сил, то на окупований півострів вона навряд чи перекидатиме додаткові сили. Адже там вони опиняться у пастці, передають Патріоти України.

Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу, військовий льотчик-інструктор Роман Світан в інтерв'ю Главреду. Він наголосив, що Крим – це мішок, з якого окупантам буде важко вибратися після знищення Кримського мосту українськими військовими.

У відповідь на запитання, чи може РФ застосувати в Криму таку тактику, як на Донбасі, і відправити на окупований півострів значну кількість своїх сил, Світан відповів, що загарбники навряд чи так зроблять.

"Справа в тому, що якраз на Донбасі вони і можуть застосовувати таку тактику (перекидання значної кількості своїх сил – ред.). Тому що за Донецькою і Луганською областями 7 000 кілометрів російського тилу. Ну і, звичайно, логістика. Але в Криму інша ситуація – це мішок. Без Кримського мосту вони потрапляють в оперативне оточення, і жоден військовий ніколи в житті не хотів би потрапити в таку ситуацію. Це дуже ущербне положення. Російські військові, які перебувають у Криму, практично смертники", – зазначає військовий експерт.

Кримський міст поки що якось вирішив цю проблему, проте він може не довго простояти, каже Світан. "Його дуже легко зруйнувати, оскільки естакада розташована в сейсмічній зоні – там не можна було будувати кондові споруди. Їх би відразу розвалило", – додав експерт.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...