Російські військові втратили майже 1 тис. танків, - Міноборони США

Російські окупанти втратили в Україні майже 1 тис. танків і понад 350 артилерійських гармат. Українці збили майже 30 винищувачів-бомбардувальників і понад 50 вертольотів. Про це журналістам повідомив представник міноборони США, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

У США вважають, що попри втрати Росія, як і раніше, зберігає більшу частину своїх можливостей. "Росіяни дійсно мають перевагу в кількості засобів, тобто людей, техніки й зброї, які вони можуть застосувати в цій битві, і ми маємо на це зважати", - сказав чиновник.

Міноборони України запровадило перший різновид контракту з гарантованою відстрочкою після служби

понеділок, 22 червень 2026, 6:51

Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...

"Москва будет гореть": На Telegram-каналі мера столиці рф і з'явились проукраїнські гасла (фотофакти)

понеділок, 22 червень 2026, 6:33

У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...