Російські військові втратили майже 1 тис. танків, - Міноборони США

Російські окупанти втратили в Україні майже 1 тис. танків і понад 350 артилерійських гармат. Українці збили майже 30 винищувачів-бомбардувальників і понад 50 вертольотів. Про це журналістам повідомив представник міноборони США, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

У США вважають, що попри втрати Росія, як і раніше, зберігає більшу частину своїх можливостей. "Росіяни дійсно мають перевагу в кількості засобів, тобто людей, техніки й зброї, які вони можуть застосувати в цій битві, і ми маємо на це зважати", - сказав чиновник.

Європі потрібні сильні ЗСУ: ЄС позбавить захисту українців призовного віку

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:58

Єврокомісія пропонує продовжити ще на один рік – до 4 березня 2028 року – дію механізму тимчасового захисту для біженців з України. Але з переліку осіб, які можуть розраховувати на притулок, будуть виключені чоловіки призовного віку. Про це сказав євро...

Українці та американці створили морський дрон-авіаносець SeaHive 5.0, озброєний роєм FPV-дронів

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:28

Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...