Російські військові втратили майже 1 тис. танків, - Міноборони США

Російські окупанти втратили в Україні майже 1 тис. танків і понад 350 артилерійських гармат. Українці збили майже 30 винищувачів-бомбардувальників і понад 50 вертольотів. Про це журналістам повідомив представник міноборони США, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

У США вважають, що попри втрати Росія, як і раніше, зберігає більшу частину своїх можливостей. "Росіяни дійсно мають перевагу в кількості засобів, тобто людей, техніки й зброї, які вони можуть застосувати в цій битві, і ми маємо на це зважати", - сказав чиновник.

Росіяни імітують наступ на Харківщині: Що відбувається біля Козачої Лопані

четвер, 25 червень 2026, 8:39

Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...

Куля в голову: У Курській області загинув російський строковик після відмови підписати контракт

четвер, 25 червень 2026, 8:30

У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....