Російські запроданці торгують своїми людьми: Шарій "злив" парторганізацію в інтересах Філатова і Корбана

Блогер Анатолій Шарій рейдернув і "продав" Дніпропетровську організацію Партії Шарія в догоду Бориса Філатова і Геннадія Корбана. Про це заявив колишній керівник парторганізації Олександр Шишко, передають Патріоти України.

Раніше Анатолій Шарій опублікував відео, в якому звинуватив Шишка у "віджимі" організації. ЗМІ і телеграм-канали, які пов'язують з Корбаном і Філатовим, підтримали Шарія і навіть видалили минулі критичні публікації про нього.

У відповідь Шишко заявив, що створив організацію з нуля і покривав більшість витрат на утримання офісу, а також утримував половину офісів партії в області. Він повідомив, що зі своїх каналів дізнався, що до реєстру надійшов запит на зміну глави парторганізації за прискореною процедурою. Керівники партії заперечували цей факт, а після - звинуватили Шишка в продажності.

"Ви образили мене, вони (медіа) підхопили, натякнули, що я отримав за це 2 млн доларів. Виходить з ваших заяв, що я рейдернув партію сам у себе. І ось питання. Може бути, це ви продали осередок панам Гуфману, Корбану і Філатову? А тепер за допомогою їх соцмереж і своїх кричите "тримайте злодія" на мою адресу", - звернувся Шишко до Шарія.

На думку Шишка, місцеві еліти могли запропонувати Шарію великі гроші, щоб в разі подолання прохідного бар'єру на місцевих виборах до міськради Дніпра від Партії Шарія пройшли "потрібні" люди.

Джерело: УНН

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...