Російській агентурі не місце": У Львові заборонили діяльність Московського патріархату

Львівська міська рада заборонила діяльність Московського патріархату на території міста. Відповідне рішення депутати ухвалили під час сесії 30 червня. Також на території Львова заборонено діяльність Української православної греко-католицької Церкви "Група Догнала". Про це у Facebook повідомив депутат міськради Юрій Ломага, передають Патріоти України.

За його словами, діяльність цих структур має відвертий антидержавний та антиукраїнський характер. Ломага наголосив, що Московський патріархат створював свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях.

Щодо Української правовірної греко-католицької Церкви "Група Догнала", депутат зазначив, що вона призводить до штучного протистояння та розколу українського суспільства на релігійній основі. Тому з метою консолідації українського народу було ухвалено рішення заборонити діяльність цих релігійних структур. "Російській агентурі не місце у Львові. Московський патріархат та "Група Догнала" несуть загрозу національній безпеці України", – резюмував депутат.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...