
Російські окупаційні війська з початку нинішньої доби обстріляли позиції Об'єднаних сил поблизу Павлополя та Хутора Вільного, внаслідок чого поранено військовослужбовця Збройних сил України. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
«Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації два рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції з гранатометів різних систем та стрілецької зброї», - йдеться у вечірньому зведенні.
Як зазначається, стрілецьку зброю окупанти застосували по захисниках Павлополя, а з автоматичних та ручних протитанкових гранатометів бойовики відкривали вогонь по позиціях ОС поблизу хутора Вільного.
«Сьогодні, 9 січня, внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил дістав поранення», - зазначили у штабі.
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...