Протягом доби 31 січня збройні формування Росії один раз обстріляли українських бійців на Донбасі, повідомляють Патріоти України з посиланням на штаб Операції об’єднаних сил.
"Впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 1 раз порушили режим припинення вогню. З озброєння БТР противник обстріляв позиції наших підрозділів поблизу населеного пункту Зайцеве, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".
Зазначається, що внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських військовослужбовців у вівторок не було.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: