Російсько-терористичні війська вдарили ПТУРом по вантажівці з захисниками України

У вівторок, 31 березня, на Донбасі в результаті обстрілу окупантів два військовослужбовця ЗСУ отримали поранення. Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Так, згідно з повідомленням, бойовики обстріляли українських військових, після чого два захисника України отримали поранення. Вони були доставлені в лікарні, їм надана медична допомога.

"Такі дії російських окупантів безкарними не залишилися - вогнем військовослужбовці зі складу Об'єднаних сил придушили ворожу активність. На свої агресивні дії противник і надалі будуть отримувати адекватну і невідворотну відповідь з боку українських захисників", - заявили в ООС.

Журналіст Юрій Бутусов уточнив у себе в Facebook, що бойовики завдали ракетного удару по вантажній машині ЗСУ неподалік від селища Новотошківське.

Волонтер Анастасія Соколова також розповіла про ще одного пораненого військового, за її словами він підірвався на протипіхотній міні і перебуває у важкому стані.

Тиск на Крим зростає: Аналітики припустив як може відповісти Росія

неділя, 28 червень 2026, 11:22

Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...

Спалили $50 млн під Волновахою: Українські військові уразили дві пускові установки ЗРК С-300 (відео)

неділя, 28 червень 2026, 10:44

Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...