
ЗСУ на Запорізькому напрямку у боях за село Роботине підбили російський танк Т-90М. Російська пропаганда називає цей танк "найкращим у світі" та якому "аналогов нет". Про це на своїй сторінці в соцмережі написав журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.
Як зазначається, українські військові у боях за село Роботине прицільно влучили з протитанкового ракетного комплексу у башту танку, пропалив отвір броні. Що цікаво, вартість танка складає понад 4 мільйони доларів.
“Російського командира трохи розмазало кумулятивним зарядом. Але пожежі не сталося, танк не вийшов з ладу і залишився практично цілим та ремонтопридатним. І бійці окремого штурмового батальйону “Скала” захопили цей танк. Завтра покажемо розпаковку новенького Т-90М Прорив, виготовленого у 2022 році. Слава Збройним силам України”, - розповів Бутусов.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...