Російського офіцера, який відмовився воювати проти України, відправили "на підвал": Мати скаржиться у відомство Шойгу


Російського бійця, лейтенанта Дмитра Волкова, який відмовився воювати в Україні, відправили "на підвал" та тримають фактично заручниками на окупованій території Бердянська. Окупант надивився на загибель своїх спільників після блискучої роботи ЗСУ і вважав за краще стати "дезертиром", передають Патріоти України.

Мати бійця на ім'я Олена написала скаргу до Міністерства оборони РФ. Лист опублікували в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна". Жінка нарікає, що на її сина та ще кількох його товаришів чиниться психологічний тиск із вимогою повернутися на так звану спецоперацію в Україні.

"8 липня 2022 року після п'яти днів бою підрозділ мого сина отримав більш ніж половину військовослужбовців пораненими та загиблими. Внаслідок тяжкої психологічної травми після події, Діма відмовився брати подальшу участь у СВО. Після відмови, у нього та кількох інших контрактників відібрали зброю та техніку, а потім відправили до комендатури м. Джанкой, Крим", – вказала росіянка в скарзі.

За її словами, далі окупант зазнавав образ і погроз, їх етапували до Бердянська, який тимчасово перебуває під контролем Росії. Наразі відмовник перебуває у нежитловому приміщенні, його мати намагається умовити командування повернути Волкова назад до Абхазії, де вони живуть.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...