Російського офіцера, який відмовився воювати проти України, відправили "на підвал": Мати скаржиться у відомство Шойгу


Російського бійця, лейтенанта Дмитра Волкова, який відмовився воювати в Україні, відправили "на підвал" та тримають фактично заручниками на окупованій території Бердянська. Окупант надивився на загибель своїх спільників після блискучої роботи ЗСУ і вважав за краще стати "дезертиром", передають Патріоти України.

Мати бійця на ім'я Олена написала скаргу до Міністерства оборони РФ. Лист опублікували в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна". Жінка нарікає, що на її сина та ще кількох його товаришів чиниться психологічний тиск із вимогою повернутися на так звану спецоперацію в Україні.

"8 липня 2022 року після п'яти днів бою підрозділ мого сина отримав більш ніж половину військовослужбовців пораненими та загиблими. Внаслідок тяжкої психологічної травми після події, Діма відмовився брати подальшу участь у СВО. Після відмови, у нього та кількох інших контрактників відібрали зброю та техніку, а потім відправили до комендатури м. Джанкой, Крим", – вказала росіянка в скарзі.

За її словами, далі окупант зазнавав образ і погроз, їх етапували до Бердянська, який тимчасово перебуває під контролем Росії. Наразі відмовник перебуває у нежитловому приміщенні, його мати намагається умовити командування повернути Волкова назад до Абхазії, де вони живуть.

У Шебекіному страшно "зраділи": Депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область

середа, 31 травень 2023, 23:43

Депутат Держдуми РФ, член комітету з оборони Андрій Гурульов закликав бомбити на Бєлгородщині районний центр Шебекіно керованими авіабомбами. Таку заяву він зробив в ефірі програми кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, фрагмент якої публіку...

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...