Російську армію вбивають наркотики: З'явилися цікаві дані про ліквідацію "мобіків" та наркотрафік із Ростовської області

Солдати російської армії на фронті в Україні зловживають наркотиками. У "веселому" стані окупанти скоюють безліч злочинів. Така інформація опинилася у розпорядженні співробітника однієї зі спеціальних служб, який є автором Telegram-каналу "Досьє шпигуна", передають Патріоти України.

Він наголосив, що умисні вбивства, ненавмисні вбивства, "дружній" вогонь, пограбування, самостріли, СОЧ, заподіяння шкоди здоров'ю командирів та підлеглих та інше – це буденність, у якій уже майже рік живуть російські військові у фронтових та прифронтових районах.

Водночас на каналі звернули увагу, що якщо в перші місяці повномасштабної війни, 90% подібних злочинів вчинялися під впливом алкоголю, то зараз вони пов'язані із вживанням наркотичних засобів.

Як стало відомо автору каналу, наркотрафік на фронт іде з Ростовської області, і при цьому розвивається стаханівськими темпами. До нього причетні "великі люди та великі гроші".

"Або просто комусь вигідно "обдовбати" російського солдата…" – припустив автор каналу "Досьє шпигуна", оскільки командування намагається не помічати проблему.

Він констатував, що випадки злочинів "під кайфом" періодично спливають у ЗМІ. Серед таких, зокрема, був розстріл мобілізованих на полігоні у Бєлгородській області, коли "двоє громадян однієї із країн СНД", а точніше, Таджикистану розстріляли 27 осіб. Як пізніше з'ясувалося, один із злочинців – колишній наркоторговець, який регулярно вживав власний товар.

Також в одному з добровольчих батальйонів, що бореться на Донецькому напрямку, на контролі у командирів перебуває 49 осіб, яких було викрито на вживанні наркотиків. "Військовослужбовці перебували в "обдовбаному" стані на бойовому посту, у тилу і навіть у госпіталі", – зазначив автор каналу.

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...