Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України.

Є побоювання, що його президент РФ Володимир Путін вперше в історії може випробувати суперторпеду, яку часто називають "зброєю Апокаліпсису". Ядерна боєголовка долає під хвилями десять тисяч кілометрів, а потім вибухає біля узбережжя, викликаючи "радіоактивне цунамі".

Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як Нью-Йорк чи Лос-Анджелес. Фахівці пояснюють, що такого ж ефекту можна досягти за допомогою міжконтинентальних балістичних ракет.

США створили мережу супутників з інфрачервоними датчиками саме для виявлення відльоту російських ракет: запалювання двигунів викликає дуже сильне нагрівання. Однак супутники не бачать, що відбувається в морських глибинах.

Суперторпеда була сконструйована так, щоб випромінювати дуже мало тепла та рухатися безшумно зі швидкістю понад сто кілометрів на годину.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...