Російський Чорнобиль: У Путіна нарешті пішли на евакуацію міста через вибух новітньої ядерної ракети

Жителям селища Ненокса під Северодвінськом, де минулого тижня під час випробувань вибухнув ядерний двигун, запропонували покинути населений пункт 14 серпня. Як повідомляє ІА «Біломорканал», поїзд вивезе людей о 4:00. Ті, хто не бажає виїхати, збираються піти в ліс на деякий час. Глава адміністрації Северодвінську як і раніше знаходиться у відпустці.

ЗМІ повідомляють, що вночі з Архангельська до Москви вилетіли десять медиків, які надавали першу допомогу постраждалим під час вибуху на полігоні у Ненокса.
Медики прибули в район станції метро «Щукінська», де розташовані медичні центри дослідження наслідків онкологічних і біофізичних захворювань. Зокрема, там знаходиться Клініка Федерального медичного біофізичного центру ім. А.І. Бурназян, куди раніше були доставлені постраждалі в результаті аварії. Кілька десятків військових і цивільних отримали різні дози радіації після ядерного вибуху в Ненокса.

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...