Російський експерт розповів, як вчинить РФ у разі наступу ЗСУ на Донбас

Росія нібито «гідно і грамотно» відповість на наступ ЗСУ на Донбасі. Про це заявив російський «політичний експерт» та письменник Гліб Бобров, передають Патріоти України.
За його словами, Кремль нібито усвідомлює небезпеку ескалації військового конфлікту на Донбасі і розуміє, що ЗСУ «можуть почати повномасштабну операцію з метою силового захоплення регіону».
Бобров уточнив: «Россия сорвет масштабное наступление ВСУ на Донбасс, не вводя военный контингент на территорию Украины. Скорее всего, РФ ограничится закрытием воздушного пространства над Донбассом и нанесением точечных ударов силами оперативно-тактических ракетных комплексов по критически важным для украинского наступления объектам управления, инфраструктуры и логистики: штабам и объектам ПВО, железнодорожным и автомобильным мостам, артскладам и базам ГСМ».

Він також висловив думку, що російська армія не буде введена на територію Донбасу, так як члени НЗФ нібито «зможуть самостійно чинити опір ЗСУ».

Дайте скрепам корвалолу: Конгрес схвалив $300 мільйонів допомоги для Збройних сил України

середа, 8 грудень 2021, 8:56

Американські законодавці включили до оборонного бюджету на 2022 рік 300 мільйонів доларів військової допомоги для Збройних сил України. Тоді як Білий дім казав про 250 мільйонів доларів. Про це повідомляє Reuters, зазначають Патріоти України. При цьому...

Під гучний регіт у залі: Депутат Львівської облради забув назву своєї партії під час виступу (відео)

середа, 8 грудень 2021, 8:22

Депутат Львівської обласної ради Михайло Байтала під час свого виступу у сесійній залі забув, яку партію представляє. Перед виступом, він сказав, що є представником політичної сили "Самопоміч", зазначають Патріоти України. Насправді ж, Байтала є депута...