Російський Іл-76 міг привезти до Білорусі нову партію ракет для ЗРК С-300/400, - соцмережі

Сьогодні, 5 серпня, в районі 20:26 в Гомелі приземлився важкий військово-транспортний літак Іл-76 ВКС РФ з реєстраційним номером RA-76604, який прилетів з Пскова (РФ). У мережі повідомляють, що літак міг привезти в Білорусь нову партію ракет для ЗРК С-300/400. Про це повідомляє Telegram-канал Беларускі Гаюн, передають Патріоти України.

"Через 1,5 години, недалеко від аеропорту Гомеля, в районі агромістечка Красне (Гомельський район), були помічені два трала, які перевозили ракети для ЗРК С-300/400. Трали в супроводі ДАІ і ЗІЛа ЗС РФ з розпізнавальним знаком "V" повернули з вулиці Гомельської на трасу М5 в напрямку Мінська", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що трали можуть прямувати зовсім не в Мінськ, так як це дорога далі перетинає трасу М8, по якій прямий маршрут на аеродром "Зябровка", де зосереджений військовий контингент ЗС РФ.

"Крім того, додатковим підтвердженням, що трали їхали саме з аеропорту є те, що сьогодні в районі 15:30 був зафіксований їх проїзд по Гомелю в бік аеропорту. Порожніми вони їхали по вул.Федюнінского, яка безпосередньо веде в аеропорт "Гомель". Разом з ними пересувався і кран, який може використовуватися для розвантаження/завантаження вантажу на машини", - повідомляють в мережі.

Також повідомляється, що в районі 22:45 Іл-76 ВКС РФ (RA-76604) полетів з аеропорту "Гомель" в Псков (РФ). "Тому в даний момент необхідна максимальна пильність по всьому Гомельському району, зокрема по трасах М5, М8, М10 і території навколо аеродрому "Зябровка", - зазначають в Telegram-каналі.

В Україні ліквідували окупанта із Мурманська, який "пропагував" тверезий спосіб життя, але сам любив випити

вівторок, 9 серпень 2022, 14:27

На війні в Україні знайшов свою смерть ще один контрактник російської армії - Євген Бердников. На батьківщині окупант був активістом, який нібито пропагував тверезий спосіб життя, хоч сам любив випити. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної ...

Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

вівторок, 9 серпень 2022, 14:25

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі...