Російський ленд-ліз для ЗСУ: Росіяни, втікаючи, покинули величезну кількість техніки і озброєння поблизу Куп’янська (відео)

Українські воїни продовжують звільняти Харківщину від російських окупантів. Загарбники масово втікають з території області, кидаючи величезну кількість техніки та озброєння, передають Патріоти України.

Серед "трофеїв" українських воїнів – танки, машина-"амфібія", бронемашини піхоти, самохідні артилерійські установки та автомобільна техніка. Російський "ленд-ліз" для захисників Харківщинипоказав журналіст Юрій Бутусов.

Він опублікував відеоогляд знищеної та кинутої росіянами техніки ЗС РФ на ділянці між Чкаловським та Куп'янськом.

Вздовж дороги та на позиціях російських окупантів – величезна кількість як спаленої українськими воїнами, так і цілком справної військової техніки. Особливо багато у українських воїнів трофейних танків. Також серед трофеїв – машина-"амфібія", БМП, БТР, САУ та автомобільна техніка.

Кинуту ворогом техніку українські воїни вивозять з зони бойових дій. Після ремонту вона буде застосована проти колишніх власників.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...