
У ході панічної втечі від Збройних сил України російські окупанти кидають величезну кількість техніки та зброї. Черговий арсенал боєприпасів українські воїни виявили на покинутій позиції загарбників, передають Патріоти України.
У ЗСУ показали, як б'ють по окупантах їхніми ж снарядами. Відповідне відео опублікував Telegram-канал"Стратком ЗСУ".
"Осінній ленд-ліз в самому розпалі. Цього разу вполювали 152мм "кабанів". І наші найкращі шеф-кухарі ЗСУ вже зготували запечених кабанчиків, фаршированих кацапами у власному соусі", – йдеться в повідомленні.
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...
Єврокомісія пропонує продовжити ще на один рік – до 4 березня 2028 року – дію механізму тимчасового захисту для біженців з України. Але з переліку осіб, які можуть розраховувати на притулок, будуть виключені чоловіки призовного віку. Про це сказав євро...