
Втікаючи від Збройних сил України, російські війська кинули танки, артилерію та бронемашини. Ворог не зміг переправити їх через Дніпро. Про це у п'ятницю, 11 листопада, повідомила керівник прес-центру Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.
Вона зазначила, що окупанти намагалися переправити техніку через річку, використовуючи для цього переправи, які для цього не передбачені.
"Техніка є. Вона розосереджена. Нашими підрозділами зафіксовано покинуті артилерійські установки, танки та бронемашини. По полях збираємо те, що є, що придатне", - сказала Гуменюк.
Гуменюк також акцентувала, що росіяни залишили по собі безліч замінованих територій та "пасток", у тому числі розтяжки. Тому повертатися на деокуповані території поки що рано і небезпечно для цивільних.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...