Російський олігарх хоче отримати українське громадянство

Російських олігарх Михайло Фрідман, уродженець Львова, веде переговори з українською владою, щоб надути українське громадянство. Також олігарх хоче перереєструвати свої активи в Україні. Про це в інтервʼю виданню Forbes заявив глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, передають Патріоти України.

"Наскільки мені відомо, Михайло Фрідман консультується з українською владою, щоб набути українське громадянство й перереєструвати основні активи в Україні", - сказав він.

За словами Новікова, такий сценарій можливий і для інших великих російських бізнесменів українського походження, наприклад, Віктора Вексельберга, який народився в Дрогобичі.

Російський мільярдер, засновник "Альфа-груп" Михайло Фрідман у листі до співробітників заявив, що "війна ніколи не може бути рішенням" і назвав ситуацію "трагедією". За його словами, зараз вирішення ситуації - "далеке, і це лякає".

В Україні суд заарештував активи компаній Фрідмана. Напередодні в Офісі генпрокурора повідомили, що наклали арешт на активи кіпрських компаній російського олігарха на загальну суму понад 469 млн грн. Але ім'я мільярдера не вказували.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...